Sondazh

Jeni te kenaqur nga qeverisja PS-LSI ?

60% 60% [ 3 ]
40% 40% [ 2 ]

Totali i votave : 5

Tema Fundit
» Chato shqip
Tue May 31, 2016 11:35 pm nga Admin

» Sofra Shkodrane
Tue May 12, 2015 3:39 pm nga FBI

» Totti dhe Del Piero ne Provim
Tue May 12, 2015 3:38 pm nga FBI

» Hypur ne gomar Nastradini
Tue May 12, 2015 3:38 pm nga FBI

» Letersia e Rilindjes.
Tue May 12, 2015 3:36 pm nga FBI

» Poezi te ndryshme
Tue May 12, 2015 3:32 pm nga FBI

» RREGULLORJA E FORUMIT
Tue May 12, 2015 3:29 pm nga FBI

» Jeni te kenaqur nga qeverisja PS-LSI ?
Tue May 12, 2015 2:26 pm nga Admin

Shqiperia Chat
Chat Shqip
free forum
Chat

 Njihu me Shqiptare Ane e mbane botes
Chat Shqiptare online! Njihu me Shqiptaret ane e mbane botes!
identifikimi

Harrova fjalkalimin
 
 
Or
 
Ora
January 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar