Poezi te ndryshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Poezi te ndryshme

Mesazh nga FBI prej Tue May 12, 2015 3:32 pm

Të pyes, ku po shkojmë,
më thua, s'e di,
më pyet, pse jetojmë,
përgjegjien nuk e di!

Të dua, të them ,
të dua, a e di,
të puthë në buzë,
më puthë dhe ti.

E pastaj, heshtje, qetësi,
dy zemra dëgjohen,
herë unë, herë ti,
të dua, dëgjohet përsëri...

Të pyes, pse jeton,
më thua për ty,
më pyet ç'farë do,
të them........ Të Dua vetëm ty...!!!!

FBI
Admin

Posts : 6
Join date : 12/05/2015
Age : 29
Location : Shkoder

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi